• (+48) 12 889 99 74

Beztorfowa Ziemia Uniwersalna Do Warzyw i Kwiatów z Kompostem

5907813164590
1
60
20

Beztorfowa ziemia uniwersalna do warzyw i kwiatów z kompostem, to gotowe do użycia podłoże, przygotowane z...

Beztorfowa ziemia uniwersalna do warzyw i kwiatów z kompostem, to gotowe do użycia podłoże, przygotowane z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się we wszystkich rodzajach upraw domowych, szklarniowych, ogrodowych, w gruncie i pojemnikach.

Beztorfowa ziemia Biovita, powstała w 100% z odnawialnych w przyrodzie składników i zawiera m.in. włókno kokosowe i dostarczający składników odżywczych kompost. Idąc w zgodzie z trendami ekologicznymi i w odpowiedzi na potrzeby ogrodników, przygotowaliśmy z szacunkiem dla środowiska, podłoże o starannie opracowanym składzie.

Beztorfowa ziemia uniwersalna do warzyw i kwiatów z kompostem zawiera odpowiednią dawkę naturalnego kompostu, dlatego po zastosowaniu podłoże nie wymaga nawożenia przez okres do 4 tygodni.

Kilka przydatnych informacji:
- uprawa warzyw i innych roślin w podłożach beztorfowych chroni środowisko naturalne i zapobiega jego degradacji,
- wszystkie składniki ziemi beztorfowej do warzyw i kwiatów Biovita są pochodzenia naturalnego, pozyskiwane z szybko odnawialnych źródeł są przyjazne środowisku i dostarczają glebie dużą ilość materii organicznej,
- sadząc rośliny w pojemnikach warto pamiętać o warstwie drenażu, np. keramzyt Biovita,
- aby cieszyć się wysokimi plonami w ogródku warzywnym, pamiętajmy o „zmianowaniu” warzyw, czyli sadzeniu po sobie w kolejnych sezonach różnych gatunków.

pH : 5,6-6,6