• (+48) 12 889 99 74

Ziemia do ziół BIO

5907813162916
1
180
10

Ziemia BIO z 100% naturalnych składników gotowa do użycia. Idealna do upraw ekologicznych dla osób preferujących zdrowy tryb życia.

Ziemia BIO do ziół jest idealnym produktem do uprawy ekologicznej. Produkt nie zawiera sztucznych dodatków, uprawiane w niej zioła na pewno będą zdrowe, bezpieczne oraz aromatyczne. Zioła uprawiamy w doniczkach, szklarniach, a także w skrzynkach czy pojemnikach w ogrodzie lub na balkonie. Ziemia BIO do ziół Biovita jak najbardziej nadaje się do każdej z tych upraw.
Gotowe podłoże składa się wyłącznie z naturalnych składników, wzbogacone zostało nawozem organicznym o wysokiej zawartości składników odżywczych. Azot zawarty w ziemi jest pochodzenia naturalnego. Produkt idealny dla osób preferujących zdrowy tryb życia. Nawóz organiczny zawarty w ziemi działa do 6 miesięcy.
 
Pamiętaj uprawa roślin w podłożu ekologicznym chroni nasze środowisko naturalne oraz zapobiega jego degradacji.


Dlaczego warto kupić ten produkt?
- 100% naturalnych składników
- zawiera organiczny nawóz
- gotowy do użycia!

Kilka przydatnych informacji:
- Uprawa roślin w podłożach ekologiczych chroni środowisko naturalne i zapobiega jego degradacji.
- Zawarty w ziemi do ziół BIO nawóz organiczny dostarcza glebie prawie 99% masy organicznej , sprzyja rozwojowi pożytecznych mikrorganizmów, poprawia strukturę gleby.
 -zioła są dość łatwe w uprawie, zwykle nie atakują ich choroby i szkodniki.
-doskonale czują się w doniczkach, nie lubią przesuszenia dlatego podlewamy je systematycznie, tak aby gleba była lekko wilgotna a nadmiar wody mógł odpłynąć
- sadząc rośliny w pojemnikach nie zapominamy o warstwie drenażu, np. keramzyt Biovita,
- aby uzupełnić straty substancji odżywczych wykorzystanych przez rośliny i wypłukanych przez podlewanie należy je nawozić: 
w uprawach domowych stosujemy głównie płynne nawozy organiczne.
w uprawach ogrodowych dobrym rozwiązaniem są granulowane nawozy organiczne, dla zwolenników tego typu nawożenia polecamy ekologiczne nawozy granulowane Biovita.

pH : 6 - 7