• (+48) 12 889 99 74

O FIRMIE

BIOVITA Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji w branży ogrodniczej. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie produkcji podłoży pozwala nam zaoferować szeroki asortyment ziemi, nawozów i kamieni ozdobnych bardzo dobrej jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, starając się by oferta była wszechstronna i kompleksowa. Nasza siedziba zlokalizowana jest na południu Polski, ale poprzez sieć dystrybutorów działamy na terenie całego kraju.

PRODUKUJEMY I SPRZEDAJEMY

Produkujemy i konfekcjonujemy szeroki asortyment ziemi ogrodniczej, torfów, substratów torfowych, kory, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. Oferujemy sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i art. okolicznościowych.

NASZE CELE

JAKOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości produktów poprzez rozwój zaplecza produkcyjnego i rozbudowę nowoczesnego parku maszynowego. 

ATRAKCYJNA OFERTA

Systematycznie rozszerzać ofertę asortymentową w sprzedaży hurtowej, proponując produkty wiodących firm branży ogrodniczej w atrakcyjnych cenach. Doskonalić standardy obsługi klienta i zapewnić profesjonalne doradztwo z zakresu zastosowania produktów Biovita.

SPRAWNA DYSTRYBUCJA I LOGISTYKA

Być blisko klienta poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów, partnerów biznesowych, hurtowników i sprzedawców. Zapewnić sprawną obsługę logistyczną, w której priorytetem jest terminowość i elastyczność dostaw,własny transport i duża powierzchnia magazynowa. Wspierać partnerów w promocji i wdrażaniu nowych produktów oraz budować trwałe relacje z odbiorcami i dostawcami. 

RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Dbać o estetykę i funkcjonalność opakowań, tak by były atrakcyjne dla konsumentów i łatwo identyfikowane oraz zapewnić bezpieczne użytkowanie naszych wyrobów. Być odpowiedzialnym i rzetelnym w kontaktach z klientami, kontrahentami, partnerami i pracownikami. Zaspakajać potrzeby klienta przy zachowaniu obowiązujacych standardów europejskich i ochrony środowiska, uwzględniając potrzeby naszych pracowników i partnerów w biznesie.

MISJA

Naszą misję najlepiej odzwierciedla motto:

Produkty Biovita to dobry start dla Twoich roślin, dzięki nowoczesnym technologiom zapewniamy tradycyjną jakość.

Dlatego na co dzień dążymy do zaoferowania naszym Klientom bogatej gamy produktów wysokiej jakości, dostępnych na terenie całego kraju. Inwestując w nowe technologie, dbając o pracowników i rozwijając sieć dystrybucji, budujemy trwałe relacje biznesowe oparte na rzetelności, odpowiedzialności i partnerstwie.

WIZJA

Stworzenie nowoczesnej firmy produkcyjnej, o silnej pozycji wśród liderów branży ogrodniczej i dynamiczne zwiększanie asortymentu najwyższej jakości. Zapewnienie warunków rozwoju pracownikom firmy. Chcemy zostać profesjonalnym i niezawodnym dostawcą produktów z dziedziny ogrodnictwa i rolnictwa.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Wszelkie informacje dostępne są w naszym dziale handlowym.